Schoolhandbaltoernooi 2015 update

Geplaatst op woensdag 11 november 2015

Op donderdag 12 november spelen team 2 en 3 in dezelfde poule tegen scholen die ook 3e in hun poule zijn geworden.

Op vrijdag 13 november speelt team 1 in de finale poule.

 

Speelschema Vervolgwedstrijden + Finales Handbaltoernooi

Tjalk Groep 5-6 (5v5 toernooi)

Locatie Sporthallen de Rietlanden

 Team Tjalk 1: Coach Klaske & juf Stefanie

Keeper: Eunice / Spelers: Bert, Junior, Dinand, Erica, Laura & Selma

Poule Finale: Tjalk 1, Driesprong 2, Driesprong 3, Driestromenland 1, Triangel 1

Speelschema Poule Finale Vrijdag 13 november

16.00-16.15 Tjalk 1 – Driesprong 2 ; hal 2 veld 1

16.40-16.55 Triangel 1 – Tjalk 1 ; hal 2 veld 1

17.40-17.55 Driesprong 3 – Tjalk 1 ; hal 2 veld 1

18.40-18.55 Tjalk 1 – Driestromenland 1

Prijsuitreiking om 19.15u, gezamenlijke afsluiting

 

Team Tjalk 2: Coach Cindy & juf Joyce

Keeper: Niels / Spelers: Senna, Jesse, Serenety, Renske, Patricia & Liselotte

Poule I: Tjalk 2, Tjalk 3, Watergeus 1, Al Ihsaan 1, Warande 2, Regenboog 1

Speelschema Poule I Donderdag 12 november

16.00-16.10 Watergeus 1 – Tjalk 2 ; hal 2 veld 3

16.30-16.40 Al Ihsaan 1 – Tjalk 2 ; hal 2 veld 3

16.45-16.55 Regenboog 1 – Tjalk 2 ; hal 2 veld 3

17.00-17.10 Tjalk 2 – Warande 2 ; hal 2 veld 3

17.15-17.25 Tjalk 2 – Tjalk 3 ; hal 2 veld 3

Gezamenlijke afsluiting om 18.00u

 

Team Tjalk 3: Coach Maaike & juf Hanneke

Keeper: Minne / Spelers: Jayden, Luuk, Elora, Felicia, Kaatje & Isa

Poule I: Tjalk 3, Tjalk 2, Watergeus 1, Al Ihsaan 1,

Warande 2, Regenboog 1

Speelschema Poule I Donderdag 12 november

16.00-16.10 Tjalk 3 – Al Ihsaan 1 ; hal 2 veld 4

16.15-16.25 Tjalk 3 – Watergeus 1 ; hal 2 veld 4

16.45-16.55 Warande 2 – Tjalk 3 ; hal 2 veld 4

17.00-1710 Tjalk 3 – Regenboog 1 ; hal 2 veld 4

17.15-17.25 Tjalk 2 – Tjalk 3 ; hal 2 veld 3

Gezamenlijke afsluiting om 18.00u

Beste spelers, zorg voor een stevig tussendoortje en bidon / fles met water

Heel veel succes en vooral plezier!!

Meester Micha