Avondvierdaagse

Geplaatst op donderdag 15 juni 2017

AVOND4DAAGSE 2017

Daar staan we op de 1e dag bij de start; klaar om de Avond4daagse te gaan lopen. Het was even spannend.. kunnen we gaan lopen met deze regen, wind en mogelijk onweer, of wordt het toch een 3-daagse dit jaar? Yes, we kunnen gewoon gaan lopen. De kinderen en begeleiders van zowel de 5 km als de 10 km hebben prima gelopen, pittig was het wel. De dagen daarna was het prima weer, en we kwamen met onze school, vrolijk en enthousiast over de de finish vrijdagavond. Iedereen van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie medaille!

Ook dit jaar was er elke dag vers fruit en komkommer tijdens de pauze, mede mogelijk gemaakt door sponsoring van de Plus Postma in de Botter. We zijn ook blij met de bekertjes die wederom ter beschikking zijn gesteld. We willen alle ouders en leerkrachten nogmaals bedanken voor de hulp bij het schenken tijdens de pauzes, hopelijk kunnen we volgend jaar weer op jullie hulp rekenen. Wilt u als ouder ook meehelpen tijdens de pauzes bij de volgende avond4daagse? Neem dan contact op met de Ouderraad.

Op naar volgend jaar, hopelijk staan we dan weer aan de start met een grote groep vanuit onze school De Tjalk!

De ouderraad

Met vriendelijke groet,

Minie Meijer
Voorzitter Ouderraad